Публічна оферта

м. Харків                                                                                           Введений в дію з 02.11.2020 р.

 

Цей Договір є публічним договором (Договором публічної оферти), тобто, відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець) з особливостями, передбаченими у цьому Договорі. При згоді з цим Договором, Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати та доставки Товару.

Цей Договір є угодою між ФОП Манаєнко А.Є., (інтернет-магазин https://scents.com.ua/) (надалі по тексту – «Продавець») і будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою, користувачем послуг інтернет-магазину (надалі – «Покупець»), що включає всі суттєві умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (тобто через Інтернет-магазин), які надалі разом іменуються – «Сторони», а кожна окремо – «Сторона».

Умови цього Договору регулюють взаємовідносини Продавця і Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» No 1023-XII від 12 травня 1991 року.

Цей Договір носить характер публічної оферти на території України, є еквівалентом «усної угоди» і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

 

1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1.        «Інтернет-магазин» – сайт Продавця (інтернет-магазин https://scents.com.ua/), де Покупець дистанційно ознайомлюється із запропонованими Продавцем описами та фотознімками Товару за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром.

1.2.        «Сайт Продавця» – https://scents.com.ua/.

1.3.        «Товар» – перелік найменувань асортименту, представлений в Інтернет-магазині Продавця. Товари, представлені на сайті Продавця через фото-зразки та текстові описи, є власністю Продавця. Вся інформація та фото на сайті, а також сайт в цілому захищені законом про авторське право та є власністю Продавця або його постачальників та виробників Товару.

1.4.        «Відвідувач сайту» – особа, яка відвідала хоча б одну сторінку сайту Продавця https://scents.com.ua/.

1.5.        «Користувач сайту» – фізична особа, Відвідувач сайту, який при підтвердженні здійснення замовлення прийняв умови договору публічної оферти на сайті https://scents.com.ua/ та підтвердив, що він є дієздатним громадянином, який досягнув 18 років.

1.6.        «Покупець на сайті» – Користувач сайту, що підтвердив та оплатив Замовлення на сайті Продавця https://scents.com.ua/ отримав Товар та прийняв в повному обсязі без виключень умови цього Договору.

1.7.        «Продавець на сайті» – ФОП Манаєнко А.Є., юридична адреса: 62472, Харківська область, місто Мерефа, Харківський район, вулиця Шкільна, будинок 2

1.8.        «Замовлення товару» чи «Підтвердження замовлення» – рішення Покупця придбати Товар через Інтернет-магазин Продавця на умовах, що передбачені у цьому Договорі.

1.9.        «Персональні дані» – будь-яка інформація, яку вносить про себе на сайт Покупець для здійснення замовлення Товару.

1.10.     «Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від Покупця причин.

1.11.     «Перевізник» – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка прийняла на себе за Договором обов’язки по доставці Товару до пункту призначення, зазначеного Покупцем, та зобов’язалася видати Товар Покупцю.

 

2.        ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1.        Продавець оприлюднює цей Договір та усі Додатки до нього на своєму сайті для приєднання до нього фізичних та юридичних осіб. Договір є публічною офертою (відповідно до статей 633, 641 і глави 63 Цивільного кодексу України), містить всі істотні умови організації продажу дистанційним способом через Інтернет-магазин Продавця.

2.2.        Покупець беззаперечно приймає всі умови, що містяться в цьому Договорі в цілому (тобто в повному обсязі та без виключень). Якщо Покупець є фізичною особою, він також надає Продавцю дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.

2.3.        У відповідності до статті 642 Цивільного Кодексу України повним і беззаперечним прийняттям умов цього Договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, є факт оформлення Покупцем замовлення Товару на сайті Продавця та натискання на посилання «Підтвердити замовлення» або іншої аналогічної кнопки.

2.4.        Цей Договір може бути змінений Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Договору набуває чинності з моменту її опублікування на сайті. Для Покупців, які вже здійснили замовлення, є чинна та редакція Договору, яка діяла на момент підтвердження замовлення Покупцем.

 

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1.        Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

3.2.        Інформація про Товар:

-                 товар представлений на сайті Інтернет-магазину через фото-зразки;

-                 товар може відрізняться від фото-зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам вибраної позиції;

-                 кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією-ціною й описом товару;

-                 на прохання Покупця менеджер Продавця може надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку Товару;

-                 зазначена на сайті ціна Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку;

-                 у разі зміни ціни Товару, замовленого Покупцем, менеджер Продавця із першою нагодою інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем таке замовлення вважається анульованим.

3.3.        Цей Договір регулює купівлю-продаж в Інтернет-магазині, в тому числі:

-                 добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

-                 самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в Інтернет-магазині або за допомогою телефонних засобів зв’язку;

-                 оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

-                 виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

 

4.       ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1.        Покупець самостійно оформляє замовлення в Інтернет-магазині через форму «кошик».

4.2.        При оформлені замовлення на сайті Покупець зобов’язаний надати про себе таку інформацію:

-                 П.І.Б.;

-                 адресу доставки Товару (у разі оформлення через перевізника);

-                 контактний телефон;

-                 електронну пошту.

4.3.        Здійснюючи замовлення або реєстрацію на сайті, Покупець підтверджує, що:

-                 на момент купівлі Товару йому виповнилось 18 років;

-                 інформація, що надається під час замовлення товарів або послуг, є правильною та актуальною;

-                 надана контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни у роботі, акційні пропозиції чи іншу інформацію, пов’язану з діяльністю Продавця.

4.4.        Строк формування замовлення зі сторони Продавця становить 1 (один) робочий день з моменту подання заявки. В разі, якщо замовлення відправлено у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого після вихідного робочого дня.

4.5.        Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.6.        Після оформлення замовлення на сайті менеджер Продавця телефонує Покупцю, щоб підтвердити замовлення. Менеджер, що обслуговує таке замовлення, може уточнити деталі замовлення, погодити / уточнити дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки замовлення.

Мы обрабатываем персональные данные (cookies, IP-адрес, местоположение), чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь на обработку персональных данных. Если вы не согласны - то вам следует покинуть сайт. В таком случае свяжитесь с нами любым удобным способом (телефон, email), мы поможем найти решение.
Подтверждаю
Добавлено в корзину
Scents.com.ua г. Харьков, ул. Отакара Яроша, д. 9А, оф. 33 +38 (099) 632-32-72 +38 (068) 541-42-77 [email protected]